$:::::{gruphepsifun_eren_nermin}::::$
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sitemize hoşgeldin hemen üye ol sende mutlu ol

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

niğde valliği

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

niğde valliği Empty
MesajKonu: niğde valliği   niğde valliği Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 6:19 am

Niğde Valiliği, Siirt'e Atanan Garnizon Komutanı Aydın Onuruna Veda Yemeği Verdi

Niğde Valiliği, Siirt'e atanan Garnizon Komutanı Kd.Albay Naci Aydın onuruna veda yemeği verdi.
Grand Otel'de verilen yemeğe, Niğde Valisi Sebahattin Öztürk, Vali yardımcıları M. Hayri Kurt, Hanlar İden, Çiftlik Kaymakamı Ömer Faruk İlhan, Niğde Üniversitesi Rektörü Hamza Uygun, Belediye Başkanı Murat Zeren, İl Emniyet Müdürü Kadri Kartal, İl Daire Müdürleri, oda başkanları ve çok sayıda davetliler katıldı.

Yemekte konuşan Niğde Valisi Sebahattin Öztürk, "3 yıldır Niğde'de görev yapmakta olan değerli mesai arkadaşım, Kd. Albay Naci Aydın'ı Siirt İl Jandarma Alay Komutanlığı'na uğurluyoruz. Biz kamu görevlileri olarak, bu tür tayinlere alışığız. Bizim için memleketin her köşesi görev yapmak kutsaldır. Biz buna göre programlandık ve bütün meslek hayatımız boyunca ülkemizin her köşesini kendi memleketimiz olarak kabul ettik. Komutanımız defalarca ülkemizin her bölgesinde görev yaptı, tabi bu sırada ciddi manada memleketini tanımanın birikimine erişti." dedi.

Garnizon Komutanı Kd.Albay Naci Aydın da, "Böyle bir veda gecesi düzenlemesi beni çok duygulandırdı ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Niğde'de geçen 3 yılın ardından şunları söylemek istiyorum, iyi ki Niğde'ye gelmişim ve Niğde'de görev yapma fırsatını bulmuşum. Niğde'de bulunmaktan gerçekten onur ve gurur duydum." diye konuştu.

--------------------------------------------------------------------------------
https://hepsifaneren.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

niğde valliği Empty
MesajKonu: Geri: niğde valliği   niğde valliği Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 11:20 am

konu kiliit
https://hepsifaneren.yetkin-forum.com

niğde valliği
1 sayfadaki 1 sayfası