$:::::{gruphepsifun_eren_nermin}::::$
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sitemize hoşgeldin hemen üye ol sende mutlu ol

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2.Klip Hep Bana olabilirrr

YazarMesaj
_gülcin_qolik_
Admin
Admin
_gülcin_qolik_

2.Klip Hep Bana olabilirrr Empty
MesajKonu: 2.Klip Hep Bana olabilirrr   2.Klip Hep Bana olabilirrr Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 11:51 pm

(25.8.2008) HaberTürk’te Saba Tümer ile Gece adlı programa cıkan hepsi grubu,bizlere güzel haberler verdi.Hepsi grubu yeni albümünden 2. klibini hep bana’ya cekmeyi düşündüklerini öne sürdü.Ancak gülçin bizim için hayranlarımızında ne düşündüklerinin önemi var dedi.Hepsi Bu karar her an değişebilir şeklinde bir açıklama yaptı.Hepsi grubu Eylül sonlarında sinema filminin cekimlerinin başlıyacağı ve ocak sonu veya subat basında vizyona gireceği hakkında bilgiler verdi.Hepsi grubu film hakkında cok bilgi veremeyeceklerini söyledi ancak bir kac bilgi verdiler;
biz bu filmde hepsi grubu olarak olmıyacağız yani,bizim bambaşka bir şekilde görüceksiniz acıklamasını yaptı.

ayrıca Hepsi america’dan bir müsical teklifi geldiğini bunun umarım olcağını belirtti.Ama sözleşmeleri gereğince bu haberi söylemeleri kesinlikle yasak olduğunu belirtti
http://www.gulcinfanhepsi.forumotion.com

2.Klip Hep Bana olabilirrr
1 sayfadaki 1 sayfası